Sala Konferencyjna – do wynajęcia ul. Lubicz 42

NovumBistro

Restauracja NOVUM BISTRO Zapraszamy Ponownie !

Zakłady Usługowe „Południe” zapraszają do restauracji NOVUM BISTRO w Krakowie przy ul. Lubicz 42

Zarządzanie jakością

Jesteś tu:
Strona główna > Zarządzanie jakością

Reklamacje

Szanowny Kliencie w celu zgłoszenia reklamacji wykonywanej usługi wypełnij i prześlij poniższy formularz.

* pole wymagane

W przypadku, gdy osoba odpowiedzialna za reklamację w Państwa firmie jest inna niż osoba zgłaszająca reklamację prosimy podać dane kontaktowe do osoby uprawnionej:

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.poludnie.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ZAKŁADY USŁUGOWE POŁUDNIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Lubicz 14 31-504 Kraków, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem piotr.pszczolka@poludnie.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny
baner Zawsze profesjonalne usługi

Gdzie jesteśmy?

Zakłady Usługowe "Południe" sp. z o.o. w Krakowie wraz z innymi spółkami tworzącymi Grupę "Południe" od 1991 roku zajmują się świadczeniem profesjonalnych usług z zakresu : utrzymania czystości, sprzątania biur i innych nieruchomości utrzymania terenów zielonych, odśnieżania, ochrona mienia, dozorowanie itd.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu internetowego, w którym możecie Państwo zapoznać się z naszą ofertą , a także z podstawowymi informacjami na temat naszej działalności

mapa